Eşkenar Kare Oturmalı Duş teknelerinin Farkı Nedir?

Yıkanma gereksimini karşılayan duş tekneleri her banyonun genişliği ve şekli düşünülerek farklı şekillerde özel olarak tasarlanmıştır. Her banyoya kolayca uyum sağlama özelliğine sahip olan eşkenar kare oturmalı duş teknelerinin diğer teknelerden ayıran en önemli farklı köşelerinin eşit ölçüde olmasıdır.

Oldukça geniş bir alanı olan bu teknelerde ayrıca oturma bölümü de bulunmaktadır. Yıkanırken rahatlıkla oturabileceğiniz bu alanın zemininde suyun kolayca gidebilmesi için gider yer alır. Teninizin zeminle temas etmesi nedeniyle kolayca temizlenebilir bir özelliğe sahiptir. Oldukça hijyenik olan bu duş teknesi 1 metrekarelik bir alana sahiptir. Daha büyük banyolar için farklı genişliklerde tasarlanmıştır.

Yıkanırken zeminin sürekli ıslak olması düşünüldüğünden zemin kaymalara karşı özel olarak tasarlanmıştır. Duş teknesinin yüksekliği 200 mm’dir. Oturma bölümünün yüksekliği ise 360mm olarak tasarlanmıştır.

Musluktan akan ve yıkandığınız suyun teknenin dışına sıçramasını önleyecek derinliğe sahiptir. Çok uygun fiyatlarla banyonuza kısa sürede monte edilebilen bu duş tekneleri sayesinde hem daha kolay duş alabilir hem de banyonuza farklı bir hava verebilirsiniz.