Oval ve Dörtgen Şeklindeki Büyük Küvetlerin Sağladığı Kolaylıklar Özellikle banyosu büyük olanların tercih ettiği büyük boy küvetler yıkanırken rahat hareket edebilmenizi sağlar. Eni düz uzun olan kısmı oval şeklinde tasarlanmış dörtgen küvetlerin iç hacmi oldukça fazladır. Yüksekliği 55cm olmasına rağmen içine girip çıkması kolaydır. 

Derin olması yıkanırken suyun dışarı akmasını veya musluktan akan suyun dışarı sıçrayarak etrafı kirletmesini önler. Her yaştaki kişinin rahatlıkla kullanabileceği bu küvet banyonuzun daha modern görünmesini sağlar. Yıkanırken rahat hareket edebilecek kadar alana sahiptir. Zeminde bulunan özel tasarım yıkanırken kayma riskinizi önler. Akrilik, kompozit ve seramikten yapılan bu küvetler oldukça hijyeniktir. Küf ve pas tutmayan özelliği sayesinde temizliği çok kolaydır.

Her türlü sert darbeye karşısından kırılmayan ve çatlamayan bu ürünü uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Deneyimli elemanlar tarafından kısa sürede banyonuza monte edilmektedir. Çok uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz oval ve dörtgen şeklindeki büyük küvetler sayesinde yıkanırken çok rahat edeceksiniz.