Tüm Türkiyeye Ambarla Gönderelim. ÜRÜNLERİMİZİ BURSA MAĞAZAMIZDA GÖREBİLİRSİNİZ. Kocaeli, İstanbul, Yalova, Sakarya, Kütahya, Bilecik, Eskişehir, Balıkesir, Çanakkale, Kapıda Ödeme

 

www.cinardusakabin.com/175x130-dikdortgen-jakuzi

 

Jakuzi Çeşitlerinde Artık Çift Kişilik Jakuziler Moda

 
Jakuziler kaç kişiye hizmet verebildiklerine göre isim alırlar. Tek kişilik, çift kişilik veya 4 kişilik modeller bunun bir örneğidir. En çok tercih edilen jakuziler ise çift kişiliklerdir. Çift kişilik jakuziler, 2 kişinin rahat bir şekilde jakuzi keyfi yaşamasına olan sağlar. En dar çift kişilik jakuzi bile rahat bir kullanım alanı sunar. Çift kişilik jakuzilerin ölçüsü, modelleri arasında farklılık gösterir.
 

Neden En Çok Çift Kişilik Jakuzi Tercih Edilir?

 
Bu sorunun cevabı gayet basittir. Çift kişilik jakuzi modelleri ile tek kişilik jakuzi modelleri arasında fiyat farkı çok azdır. Kullanıcılar bu fiyat farkını çıplak gözle görürler. Bu yüzden ufak bir bütçe artışı ile çift kişilik jakuzilere yönelirler. Bu jakuzinin en çok tercih edilme sebeplerinden en önemlisi budur.
Bir diğer tercih edilme sebebi de sağladığı ortamdır. Evli çiftler banyolarını dekor ederken tek değil çift kişilik jakuzileri banyolarına yerleştirirler. İki birbirini seven insanın birlikte su ile masaj deneyimini tatması çok güzel bir duygudur. Bizler Çınar Jakuzi olarak çiftlere tek kişilik değil çift kişilik jakuzi modellerini öneriyoruz. Bizler sizlerin keyfini ve konforunu düşünüyoruz. Bu da bizi diğer çift kişilik jakuzi firmaları içerisinden ayrılmamıza sebebiyet veriyor.
 

Çift Kişilik Jakuzi Modelleri

 
Çift kişilik jakuziler kendi aralarında kategorilere ayrılırlar. Tercihe bağlı olarak müşteriler, istenilen modeldeki çift kişilik jakuziyi seçerler. Bu modeller birkaç farklı şekilde veya özellikle karşımıza çıkar. Oval, dikdörtgen, yuvarlak veya asimetrik modeller olarak sıralanır. Bu modeldeki çift kişilik jakuziler, barındırdıkları özelliklere göre de ikiye ayrılır. Tip 1 şeklindeki jakuzi modellerinde sadece yanlarda veya karşıda jet motorları bulunur. Tip 2 veya sistem 2 olarak göze çarpan çift kişilik jakuzi, yan ve karşı taraftaki jet motorlarından hariç yerdeki jet motorlardan da destek alır. En çok tercih edilen sistem 2.’dir.
 

Yuvarlak Çift Kişilik Jakuzi

 
Bahsetmemiz gereken ilk jakuzi modeli, yuvarlak olandır. Yuvarlak jakuzi modeli adı itibariyle yuvarlak bir dizayna sahiptir. Keskin hatlardan uzak sadece tasarıma odaklanmak isteyenlerin tercihi arasındandır yuvarlak modeller. Genellikle büyük veya geniş banyolarda kullanılır. Bu modelin en büyük avantajı şıklığı ve konforudur. Çift kişilik jakuzi modelleri içinde en çok tercih edilen modellerden başta gelir.
Dikdörtgen Çift Kişilik Jakuzi
 
Dikdörtgen çift kişilik jakuziler, tasarıma veya aksesuara öncelik verenlerin tercihidir. Köşeli olması onu orta boyuttaki banyoların vaz geçilmezi yapmıştır. Boyutsal anlamda en çok çeşitliliği sunan jakuzi modelidir. Ayrıca ahşap kaplama veya led gibi aksesuarların en yakıştığı modellerin başında gelir. Dikdörtgen modeller, yan yana veya karşı taraflı oturma düzenine ev sahipliği yapar. Yani satın alırken nasıl bir oturma düzeni uygulayacağınızı söylemelisiniz. Çift kişilik jakuzi firmaları sizin isteğinize göre iki seçenek sunar. İsterseniz çiftiniz ile yan yana bir şekilde jakuzi keyfi yaşayabilir, isterseniz de karşı karşıya yaşayabilirsiniz. Tercih size kalmış
 

Oval Çift Kişilik Jakuzi

 
Çift kişilik jakuzi fiyatları modellere göre değişkenlik gösterir. Oval jakuziler fiyat farkının en az şekilde size yansıtıldığı modellerdir. Oval jakuziler, dar veya havadar banyoların tercih edilen jakuzi modelidir. Bu model jakuziler, banyonuzun köşe başlarına çok yakışacaktır. Çokça yer açan bu özelliği sayesinde dar banyoların kurtarıcısı özelliğine sahiptir. Oval jakuziler hem genişlik yönünden hem de yerden yükseklik yönünden farklıdır. Müşteriler istediği ölçüde veya yükseklikteki oval jakuzi modelini seçebilirler.
 

Asimetrik Çift Kişilik Jakuzi

 
Adı itibariyle asimetrik bir şekle sahip jakuzilerdir. Çift kişilik jakuzi modelleri içinde en farklı dizayna sahip modeldir. Küvetin en az 3 tarafı 90 derece bir açıyla köşelere ayrılmışken, tek bir köşe tarafı oval biçimde göze çarpmaktadır. Yani en az 3 köşeli ve 1 köşesizdir. 2 köşeli, 2 yuvarlak olarak da modeller bulunmaktadır.
 
Çift Kişilik Jakuzi Fiyatları
 
Çift kişilik jakuzi fiyatları bulundurdukları özelliklere veya modellere göre farklılık göstermektedir. Aynı zamanda fiyatlarda değişkenlik gösteren bir husus da ölçülerdir. Geniş ölçülü modellerin fiyatları daha yüksektir. Hem yanlarda hem de tabanlarda motor kullanan jakuzilerin fiyatı da aynı şekilde daha uç noktadadır. Müşterinin isteği doğrultusu herhangi bir kaplama veya aparat takılırsa fiyat da değişkenlik gösterecektir. Çift kişilik jakuzi ve türevlerinin hepsi bu denklem üzerinden fiyatlandırılır.
 

Jakuzi Boyutları Neye Göre Belirlenir?

 
Jakuzi modelleri kapsamında bu soru çokça sorulmaktadır. Jakuzilerin her birinin kendine has boyutları veya ebatları vardır. Bu boyutlar ise jakuzinin kaç kişiye hizmet verebildiğine göre değişir. Yani jakuziler için boyut, kaç kişilik olduğu ile doğru orantılıdır. Bir jakuzinin boyutları artıyorsa kaç kişilik olacağı da artıyordur. Aynı şekilde jakuzinin kişi kapasitesi artıyorsa, eni veya boyu da artmaktadır. İki durumun eş oranda artması her zaman gözlemlenebilir.
Boyutlar jakuzinin fiyatında da önemli bir yere sahiptir. Küçük bir küvetin maliyeti boyutu ile doğru orantılıdır. Daha küçük jakuzilerin, jakuzi fiyatları da aynı şekilde daha azdır. Yüksek kapasiteli ve boyuttaki jakuzilerin fiyatları ise neredeyse normal bir jakuzinin iki katıdır. Tabii ki boyut arttıkça jakuziye gereken enerji de artmaktadır.
Büyük bir jakuzi tercihi yapıyorsanız normal bir jakuzinin harcadığı enerjiden daha fazla bir enerjiye hazırlıklı olmalısınız. Buna karşın enerjiyi dönüştürebilmek için de bir motor gerekmektedir. Motorun gücü veya boyutu da aynı şekilde jakuzilerin ebatları ile doğru orantılıdır. Büyük bir jakuzide büyük motor kullanılır. Jetlerin sayısı da boyutla beraber çoğalır. Santimetre kareye düşen jet sayısı 0.7 ve 0.8 civarı olabilir. Bu sayılar jakuzinin boyutu arttıkça artar.
 

Çift Kişilik Jakuzi Boyutları

 
Çift kişilik jakuzilerin boyutları modellerine göre farklılık gösterir. Her bir çift kişilik modelin kendine özel boyutu vardır. Bu boyutu yükseltmek veya alçaltmak mümkün değildir. Boyutlar modellere göre standart bir biçimde karşımıza çıkar. Çift kişilik jakuzi boyutları veya modelleri 3 çeşit olarak kendini gösterir. Bunlar; oval jakuziler, dikdörtgen jakuziler ve yuvarlak jakuzilerdir. Asimetrik jakuziler olarak da aratabileceğiniz model ise web sitelerinde karşınıza pek çıkmaz. Genelde oval veya dikdörtgen jakuzinin yanında bir alternatif olarak gösterilir.
Türkiye’ye Tüm illerimize Ambarla Ürün Göndermekteyiz. Jakuzi Modelleri, Jakuzi Fiyatları, Jakuzi, Küvet Fiyatları, Küvet, Küvet Modelleri,  Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, 
Eskişehir, 
Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, 
Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak
 

Dikdörtgen Jakuzi Boyutları

 
En çok tercih edilen jakuzilerden biri olan dikdörtgen modeller, çeşit çeşit uzunlukta karşımıza çıkar. Boyutların bu kadar çok olmasının sebebi ise kesinlikle fiyat farkıdır. Jakuzi fiyatları  aşağıda belirttiğiniz uzunluklara göre değişkenlik gösterir. Yukarıdan aşağıya doğru fiyatlar gittikçe artar. Yani 70x140 en düşük fiyatlı dikdörtgen jakuziyi bizlere gösterirken 100x180 en yüksek fiyatlıyı bizlere sunar. Fakat kalite veya konfor iki modelde de aynıdır. İki kişinin çok rahat bir şekilde keyif yapacağı bu modellerin boyutları ise şu şekildedir:
70 x 140 dikdörtgen jakuzi
75 x 140 dikdörtgen jakuzi
80 x 140 dikdörtgen jakuzi
70 x 150 dikdörtgen jakuzi
75 x 150 dikdörtgen jakuzi
80 x 150 dikdörtgen jakuzi
90 x 150 dikdörtgen jakuzi 
70 x 160 dikdörtgen jakuzi
75 x 160 dikdörtgen jakuzi
80 x 160 dikdörtgen jakuzi
90 x 160 dikdörtgen jakuzi
70 x 170 dikdörtgen jakuzi
75 x 170 dikdörtgen jakuzi
80 x 170 dikdörtgen jakuzi 
90 x 170 dikdörtgen jakuzi
70 x 180 dikdörtgen jakuzi
80 x 180 dikdörtgen jakuzi
90 x 180 dikdörtgen jakuzi
80 x 190 dikdörtgen jakuzi
90 x 190 dikdörtgen jakuzi
100 x 180 dikdörtgen jakuzi
 

Oval Jakuzi Boyutları

 
Jakuzi modelleri içinde en ekonomik tasarımlardan biri olan oval modeller, özellikle küçük veya dar banyolarda kullanılmaktadır. Bu modellerin tasarımı oldukça şıktır. İki kişilik jakuzilerde oval modeller kendi arasında iki farklı başlıkta değerlendirilir. Bu başlıklardan birisi yan yana oval model, diğeri ise karşılıklı oval modeldir. Diğer jakuzilerden farklı olarak bu iki seçeneğin tasarımı birbirinden farklıdır. Dikdörtgen veya yuvarlak bir jakuzi seçtiğinizde yan yana ve karşılıklı olacağını belirleyebilirsiniz.
 Fakat tasarım olarak sadece kafa yastıklarının yeri değişecektir. Oval jakuzilerde bu durum tam olarak böyle değildir. Yan yana model 3 köşelidir. Yani dikdörtgen benzeri bir şekil olup, bir köşe noktası ovaldir. Karşılıklı olan model ise pasta dilimini andırır. Geniş bir oval kıvrım ve köşeli bir tane kıvrım olarak tasarım karşımıza çıkar. Elbette modelin boyutları da bu bakımdan ikiye ayrılır.
 

Eşkenar Oval Jakuzi Boyutları (Karşılıklı)

110 x 110
120 x 120
130 x 130
140 x 140
150 x 150
150 x 100 Asimetrik Oval Jakuzi
Çift Kişilik Jakuzi Boyutları
170 x 120 çift kişilik jakuzi
180 x 130 çift kişilik jakuzi
185 x 120 çift kişilik jakuzi
190 x 150 çift kişilik jakuzi
175 x 130 çift kişilik jakuzi
190 x 120 çift kişilik jakuzi
190 x 150 çift kişilik ahşap kaplama jakuzi
195 x 160 çift kişilik jakuzi
 
Yuvarlak Jakuzi Boyutları
 
Jakuzi fiyatları hususunda en yüksek fiyat bandına sahip olan modellerdir. Özellikle ahşap kaplama ile harika bit görüntü elde edilir. Yuvarlak modeller, en geniş en yapısına sahip modellerdir. Bu jakuzilerde de aynı şekilde yan yana veya karşılıklı seçenekler vardır. Fakat bu seçenekler jakuzide tasarımsal bir fark yaratmaz. Ancak ve ancak kafa yastığının yeri veya konumu değişir. Yuvarlak modellerin bir diğer alternatifi de ‘’D’’ tipilerdir. Fakat ‘’D’’ tipi model pek bilinmez. Bu yüzden bu yazımızda yuvarlak jakuzi boyutlarını sizlere vereceğiz.
150 cm yuvarlak jakuzi
160 cm yuvarlak jakuzi
180 cm yuvarlak jakuzi
200 cm yuvarlak jakuzi