Dikdörtgen Oturmasız Küvet ile Banyonuza Modern Bir Hava Verin

Hemen her banyoya rahatlıkla sığabilen dikdörtgen şeklindeki mini küvetlerin hem kullanışlı olması hem de modern bir görünüme sahip olması nedeniyle en fazla tercih edilen küvet modellerinden biridir. İçine su alabilme kapasitesi oldukça fazladır. Yıkanırken suyun taşmaması için özel su giderleri bulunmaktadır.

Musluktan akan suyun dışarı sıçramasını önlemek ve rahat yıkanabilmeniz açısından oldukça derin bir şekilde tasarlanmıştır. Yüksekliği 45cm’dir. Herkesin içine rahatlıkla girip çıkabileceği yüksekliktedir. Zeminine basıldığında kaymanızı önleyecek bir şekilde tasarlanmıştır. Akrilikten yapılan bu küvetler her türlü darbeye karşı oldukça dayanıklıdır.

Kırılma, çatlama yapmaz ve kolay aşınmaz. Üzeinde küf ve pas tutmadığından temizlemesi çok kolaydır. Dikdörgen şeklindeki en ölçüsü 70cm ike boy ölçüleri 160cm ve 170cm olarak tasarlanmıştır. İçinde oturma bölümü bulunmadığından yıkanırken size geniş bir alan kalmaktadır.

Banyo yaparken rahatça hareket edebilmenizi sağlayan bu küvetler oldukça ekonomiktir. Çok uygun bir fiyata sahip olabileceğiniz bu mini küvet sayesinde çok rahat edeceksiniz.