Yaprak Menteşeli Diğer Adıyla Nokta Menteşeli  Duşakabinler 

Duş Teknesi Üstü , Küvet Üstü , Fayans Üzeri Yapılabilmektedir.

Düz , Köşe ve Oval Olarak 6 mm Temperli Camdan Kumlama Desen , Şeffaf , Bronz Tüm Modellerde ve Özel Ölçülerde Üretilmektedir.


 

Çınar markası tarafından imal edilen ve piyasaya sürülen Yaprak  duşakabin modeli, estetik detaylarıyla banyolarınıza mükemmel bir hava kazandırmak için üretildi. Birinci sınıf işçilik ve banyo dekorasyon modasına uygun yapısıyla şimdi daha şık bir banyoya sahip olacaksınız!

Kalite farkı ortaya çıkarmak

Yaprak Menteşeli temperli duşakabin modeli, birinci sınıf malzeme kullanılarak üretildi. İmalat süreci içerisine herhangi bir zararlı madde kullanmadan duşakabinleri tasarlayan uzman ekip ve son teknolojik ekipmanlarla önce insan ve çevre diyoruz!

Neden duşakabine ihtiyacınız var? Hızlı kontrol listesi…

  1. Banyo esnasında kirli suların etrafa çokça saçıldığını düşünüyor ve bu durumun temizlikte zahmet yarattığına inanıyorsanız, duşakabinle bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.
  2. Bunun yanı sıra, banyo dekorasyonunda bir eksikliğin olduğunu görüyor ve bu eksikliğin banyo için en gerekli aksesuarlardan biri olan duşakabinlerle giderileceğini düşünüyorsanız, duşakabin modellerimi sizinle.  

Sağlam ve dayanıklı temperli duşakabin!

Çınar, temperli duşakabin modelinin hepsinde kaliteye önem veriyor. Bu anlamda duşakabin kullanıcılarının en çok şikayet ettiği kısa zamanda deforme olma, delinme veya kırılma gibi durumlar Çınar Duşakabin imzalı modellerde söz konusu değildir. Yerli imkanlarla tasarlanan ve üretilen duşakabinler, Çin üzerinden ithal edilen malzemelerle üretilen ürünlerden çok daha kaliteli, dayanıklı ve estetiktir.

En uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla, ücretsiz montaj ve bakım imkanlarıyla Çınar Duşakabin modellerine sahip olmak için acele edin!