Boy Menteşeli Duşakabinler 

Düz , Köşe ve Oval ve Özel Ölçüler Olarak 6 mm Temperli Camdan Kumlama Desen , Şeffaf , Bronz Tüm Modellerde Üretilmektedir.


 

Banyonuzun mimari tarzına uyum sağlayan ve estetik bir görünüm kazandıran köşe duşakabin modelleri Çınar markasının avantajlarıyla size sunuluyor. Ücretsiz keşif hizmetinin yanı sıra, ücretsiz olarak duşakabini montaj yapıyoruz. Bitti mi?

Asla…

Çınar markasından alacağınız bu duşakabinin iki senelik bakım ve onarım hizmeti bedava! Türkiye’nin en iyi duşakabin markasından da en iyi kampanyalar beklenirdi.

Duşakabine en uygun fiyatlardan ve ödeme koşullarıyla sahip olmak için hemen bizi arayın! “Sizi arayalım” kısmındaki formu doldurarak, müşteri hizmetleri birimimizin size ulaşmasını da sağlayabilirsiniz.

Neden bir duşakabine ihtiyaç var?

Duşakabinler banyolarda sadece dekoratif amaçlı kullanılmazlar. Aynı zamanda banyonun hijyeni içinde kullanılan ve tercih edilen bir aksesuar.

  1. Banyo esnasında suların etrafa sıçraması sizi rahatsız ediyorsa, duşakabin kullanmanız gerekir.
  2. Kirli ve pis suların etrafa sıçraması, banyo hijyeni açısından sorun teşkil eder. Bunu duşakabin çözer.
  3. Banyodan sonraki temizlik duşakabin sayesinde daha kolay ve kısa sürer.

Güvenli ve sağlam duşakabinler

Çınar markası adını taşıyan her duşakabin modeli, sağlam ve uzun süre kullanabileceğiniz yapıya sahiptir. Aynı zamanda temperli cam modelleri sayesinde güvenlidir. Bu cam modelinin kesici bir özelliği olmadığından dolayı, banyoda yaşanabilecek kazalarda risk yaratmaz.

Dayanıklı, kırılmaz, delinmez ve uygun fiyatlarıyla şimdi duşakabine sahip olmanın tam sırası! Çınar gibi avantajlardan faydalanmak için hemen arayın!