Eşkenar Oval Duş Teknelerinin özellikleri Nelerdir?

İnsanların yıkanma ihtiyacını karşılayan duş tekneleri banyonun zeminize yerleştirilen küçük ve alçak küvetlerdir. Genellikle fayans ve emayeden yapılan duş tekneleri yıkanırken küvetin dışına suyun sıçramasını önler. Banyonuzun genişliğine göre tasarlanabilen eşkenar oval duş tekneleri sizlere kullanım kolaylığı sağlar.

Yıkanırken suyun dışarı taşmasını engelleyecek derinlikte olan bu tekneler aynı zamanda musluktan akan suyu rahatlıkla gidebileceği gidere sahiptir. Oldukça dayanıklı bir malzemeden yapıldığından herhangi bir sert darbede kırılmaz ve aşınmaz. Islak zemine bastığınızda kaymamanız çin özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca oturabileceğiniz bir alanda mevcuttur. Uzun süre ıslak kalma durumunda herhangi bir paslanma oluşmaz.

Su ve deterjanla kolayca temizleyebileceğiniz bir yüzeye sahiptir. Banyonuzun hijyenini sağlamaya yardımcı olan duş tekneleri banyonuzun daha modern görünmesini sağlar. Eşkenar oval duş tekneleri 70, 75, 80, 85, 90, 95, 100, 110 ve 120’lik ölçülere sahiptir. Banyonuzun görünüşünü tamamen değiştiren bu tekneler her banyoya kolaylıkla uyum sağlar. Oldukça kullanışlı olmasının yanında çok uygun bir maliyeti olan bu tekneler banyo ederken size büyük kolaylık sağlar.