Dörtgen Oturmalı Küvetlerin Farkı Nedir?

Banyo yaparken size büyük kolaylık sağlayan geniş ve derin özellikteki küvetler sayesinde çok rahat edeceksiniz. Yıkanırken etrafa su sıçramasını önleyecek kadar derindir. Derinliği 55cm olan bu küvetlerde su taşma yapmaz. Özel olarak tasarlanmış su gideri uygulanmaktadır. Bu sayeside küvetteki su kısa sürede boşalır. Derin olmasına rağmen içine girip çıkması kolaydır.

Kullanımı rahat olan bu küvetlerin en uzunluğu 70cm’dir. Dörtgen şeklinde olan bu ürünün boy uzunlukları ise 105cm ve 120cm’dir. Küçük ya da büyük her banyoya kolayca sıgabilecek özelliktedir. Küvette yıkanırken oturabileceğiniz özel bir bölme de bulunmaktadır. Burada yıkanırken oturabilir eşyalarınızı koyabilirsiniz.

Özellikle engelli, yaşlı ve çocukların rahatça yıkanabilmeleri düşünülerek tasarlanmıştır. Zeminin dalgalı olması kaymanızı önleyecektir. Akrilikten yapılan dörgen küvetler kolayca kırılmaz ve çatlamaz. Pas ve küf tutma yapmadığından kolayca temizlenebilir. Mikroorganizmaların çoğalmaması için düşünülmüş olan bu küvetler oldukça hijyeniktir.

Banyanuza göre tercih ettiğiniz ölçülerde alabilir, uzman elemanlar tarafından kısa sürede banyonuza monte edilmektedir. Banyonuza modern bir görünüm kazandıran bu ürün oldukça ekonomiktir.