TÜRKİYE GENELİNE  KARGO

İLE GÖNDERİM YAPILMAKTADIR.


 

 

 

Cam Duşakabin Çeşitleri ve Özellikleri

Banyonuza görsellik açısından estetik bir görünüm veren cam duşakabinlerin yapılışında kolay hareket ettirebilmek ve camları tutturabilmek için yardımcı alüminyum malzemeler kullanılmıştır. Banyonuzun farklı ve düzenli görünmesini sağlayan bu modellerin banyonuzun genişliğine göre farklı çeşitleri bulunmaktadır. 

Cam üzerine yapılan Kumlamalı desenli işlemeler banyonuza ahenk verir. Banyo yaparken suyun dışarı akarak etrafa yayılmasını önleyen bu ürünler oldukça kullanışlıdır. Çok uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz bu ürün deneyimli kişiler tarafından kısa sürede takılarak kullanıma hazır hale gelir.

Çınar Duşakabin'den Alacağınız Ürünler 2 Yıl Garantilidir. Ücretsiz Ölçü ve Ücretsiz Montaj Hizmeti Sunan Çınar Duşakabin Duşakabin Fiyatlarını da Tüm Kredi Kartlarına 6 Taksit Bölmektedir. Mika Cam Duşakabin Haricinde Temperli Cam Duşakabin , Pivot Kapı ( Boy menteşe ) Duşakabin , Yaprak Menteşe ( Nokta Menteşe ) Duşakabin Çeşitleri İie Birlikte Duş Teknesi , Küvet , Jakuzi , Cam Balkon , ve Pileli Sineklik Sistemleri Üretim ve Satışını Yapmaktadır.

Temperli Cam Ne Demektir. İncele

Kumlama Desen , Reflekte Cam ve Füme Cam Çeşitleri. İncele

Sarı Profil Duşakabin. İncele